Czy warto sprowadzać auta z Dubaju

Za takim rozwiązaniem przemawia wiele atutów. Czy jednak sprowadzenie auta z Dubaju zawsze się opłaca? W tym poradniku przeczytasz, kiedy warto skorzystać z takiej usługi. Poznaj szczegółowe informacje, a z łatwością dokonasz udanego wyboru.

Jakie auta z Dubaju warto sprowadzać?

Na tamtejszych portalach ogłoszeniowych możesz znaleźć wiele aut różnych marek i w różnym stanie technicznym. Jednak nie zawsze sprowadzenie pojazdu będzie zasadne ekonomiczne. Wybór aut po wypadkach i kolizjach nie jest zalecany przez ekspertów z uwagi na wysokie koszty transportu. Samochodów do naprawy dużo lepiej poszukać w Polsce.

Natomiast bardzo korzystnym rozwiązaniem może być zakup auta luksusowego. Niektórzy kierowcy mogą liczyć nawet na oszczędność kilkudziesięciu procent kosztów. Oznacza to, że nawet przy wysokich cenach za usługi transportowe, zdecydowanie warto z takiej opcji skorzystać. Ponadto możesz sprowadzić z Dubaju wiele samochodów, które nie są dostępne w naszym kraju.

Auta z Dubaju – ile kosztuje usługa?

Całkowity koszt importu auta obejmuje wiele czynników. Najdroższy jest fracht morski, a jego ceny najczęściej wahają się w przedziale 12000-16000 zł. Ponadto renomowane firmy oferują wiele dodatkowych usług. Na pewno warto skorzystać ze wsparcia specjalisty, który znajdzie dla Ciebie samochód, a jednocześnie oceni jego stan techniczny. Ponadto może negocjować cenę ze sprzedawcą. Za to wszystko zapłacisz ok. 1000 zł, co stanowi bardzo rozsądne rozwiązanie.

Warto również rozważyć weryfikację samochodu po numerze VIN. Taka usługa kosztuje ok. 1300 zł. Wówczas uzyskasz dostęp do wielu ważnych informacji. Zobaczysz dokładne zdjęcia pojazdu, zapoznasz się z bazą szkód, a także rzucisz okiem na zastawy komornicze. Warto pamiętać o kosztach związanych z ubezpieczeniem, akcyzą, rejestracją, przeglądem oraz cłem. Natomiast koszty ewentualnych przeróbek nie będą wysokie, gdyż większość samochodów z Dubaju ma homologację.

Auta z Dubaju – czas oczekiwania

Sprowadzenie samochodu to w wielu przypadkach znakomita inwestycja. Przekonali się o tym zwłaszcza miłośnicy luksusowych samochodów, którzy dzis. mogą cieszyć się niezrównanym komfortem jazdy. Na wymarzone auta z Dubaju https://carfactor.pl/samochody-na-zamowienie-dubaj/ należy jednak poczekać. Jak długo?

Twój samochód na początku trafia do portu, gdzie jest zabezpieczany, zamykany w kontener i ładowany na statek. Potem wyrusza w 30-dniową podróż do Niemiec lub Holandii. Tam następuje rozładunek oraz odprawa celna. Kolejny krok to transport do Polski. Zwróć uwagę, że profesjonalna firma dostarczy Ci pojazd pod dom, więc zaoszczędzisz mnóstwo czasu.

Cała procedura może trwać od 2 do 3 miesięcy. Choć musisz uzbroić się w cierpliwość, transport zawsze będzie bezpieczny. W dodatku eksperci pomogą Ci w załatwieniu wszystkich formalności. Jeżeli więc cenisz profesjonalizm i chcesz już niebawem cieszyć się samochodem klasy premium, zdecydowanie warto postawić na to rozwiązanie. Wybierz usługi sprawdzonej firmy i zapomnij o wszelkich kompromisach.

[Głosów:2    Średnia:1.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here