Kiedy najlepiej kupić motocykl

Nie jest tajemnicą, że robienie zakupów wraz z końcem sezonu, może wiązać się z niezwykle atrakcyjnymi cenami przedmiotów, które nas interesują. Zasada ta, dotyczy niemal każdej branży. Liczne promocje i wyprzedaże przyciągnąć mają nowych klientów. Podobnie jest i, w świecie motocykli. Koniec sezonu może oznaczać okazję do zakupienia wymarzonej maszyny po znacznej obniżce.

Kiedy najlepiej kupić motocykl

Koniec sezonu motocyklowego nadchodzi wraz z kończącą się jesienią i nadchodzącą zimą. W tym okresie, importerzy robią wszystko żeby wyprzedać pozostałe w magazynach motocykle, tak, by w handel od nowego sezonu, wejść z nowym asortymentem. Sprzedawcom zależy na tym, żeby wyprzedać cały rocznik, dlatego, kuszą miłośników jednośladów dużymi obniżkami cen. Sytuacja taka, stwarza oczywiście okazję dla tych, którzy planują zacząć swoją przygodę z motocyklem. Atrakcyjne ceny skutecznie przyciągają nowych amatorów jednośladów.

Zakup motocykla na koniec sezonu, jest o wiele bardziej korzystny, niż plany robienia zakupów wraz z wiosną, kiedy z topniejącym śniegiem i wzrastającą temperaturą, na ulice wyjeżdżają całe tabuny motocyklistów, zwiastujących rozpoczęcie sezonu. Kiedy rośnie popyt, rosną również ceny. Nie trudno się domyślić, że stojący w garażu, nowo zakupiony motocykl, będzie kusił do jazdy, będzie sprawiał niedosyt, będzie wystawiał na próbę naszą cierpliwość, co do najbardziej przyjemnego okresu należało nie będzie. Jednak, kiedy sprawdzimy ceny takich samych maszyn na wiosnę i porównamy je, do tej, którą zapłaciliśmy, wynik w pełni wynagrodzi nam mroźne miesiące oczekiwania na upragnioną jazdę.

Dla zobrazowania tezy, przyjrzyjmy się kilku promocjom. Najlepiej sedno sytuacji odda prześledzenie marek premium. Firmy takie jak Triumph czy Ducati, w sposób znaczny, zauważalny i mocno odczuwalny dla kieszeni klienta, obniżyły ceny modeli z rocznika 2014 i 2015.

Ducati przygotowało dwie niezwykle atrakcyjne propozycje dla swoich klientów, z myślą o, tych, którzy pragną nabyć motocykl z 2014 roku i tych, którzy celują w świeży, nowy model z 2015 roku. Ducati 1199 Panigale, piękna maszyna z 2014 roku jest najlepszym przykładem wśród ofert importera na zobrazowanie sytuacji wyprzedaży stanów magazynowych przy końcu sezonu. Maszyna dotychczas kosztowała 88 900 złotych, podczas gdy, w tym momencie, istnieje możliwość nabycia tego pięknego motocykla za 79 900 złotych. Amator szybkiej jazdy jednośladem zyskuje okazję do zaoszczędzenia 9000 złotych, sumy, który nie może zostać zauważona przez budżet. To oszczędność naprawdę wysokiego poziomu. Pieniądze, które zostały nam w kieszeni, można przeznaczyć na inwestycje, które pomogą przyczynić się do szlifowania naszych umiejętności i umacniania przygody z nowo nabytym motocyklem. Można np. nabyć karnet na Speed Day i doskonalić swoje zdolności, czy np. zainwestować w inny sprzęt, jak np. bardzo dobrej jakości kombinezon, który okaże się równie godny w swej jakości, jak świeżo zakupiony motocykl Ducati.

Dla klientów zainteresowanych nabyciem nowego motocyklu Ducati z rocznikiem produkcji 2015, importer przygotował promocję na model Multistrada 1200. To wspaniała maszyna, imponująca osiągami, uzbrojona w niezwykle doceniony silnik z systemem zmiennych faz rozrządu. Sprzedawca zapewnia niezwykle atrakcyjne dodatki promocyjne, jakie nabywca otrzyma w prezencie. Należą do nich oryginalne kufry, których pojemność sięga aż 58 litrów, czy regulowane i podgrzewane manetki. Zachwyca jednak przede wszystkim cena. W chwili obecnej, Multisradę 1200 u importera, można nabyć za 79 900 złotych, co potencjalnemu nabywcy, stwarza możliwość oszczędzenia aż 12 000 złotych.

Korzystne przeceny znajdziemy również wśród motocykli marki Triumph. Model America można nabyć już za 39 990. W takiej samej cenie dostaniemy stylowego Scramblera. Do obydwu motocykli, sprzedawca dodaje prezenty i dodatkowe akcesoria opiewające na wartość ponad 2000 zł. Na miłośników szybkiej jazdy czeka Speed Triple R, którego można nabyć już za 57 500 złotych, a w prezencie otrzymamy dodatki wartości 5100 złotych. Okazję znajdą również miłośnicy motocykli turystycznych. Wspaniały Trophy SE można nabyć już w cenie 76 900 złotych, z dodatkowymi prezentami o wartości 6800 złotych.

W ofercie posezonowych wyprzedaży trafimy również modele niezwykle cenionej włoskiej marki MV Augusta. Wśród nich m. in. Brutal 800, Dragster 800 i Stradale 800, na których można zaoszczędzić nawet do 11 000 złotych.

Zakup motocykla po sezonie to niezwykle korzystna okazja dla tych, którzy pragną zacząć swoją przygodę z jednośladami lub tych, którzy pragną zmienić swoją dotychczasową maszyną, na nową, lepszą i bardziej komfortową. Koniec sezonu oznacza chęć opróżnienia magazynów przez importerów i sprzedawców, którzy pragną sprzedać jak największą ilość motocykli z zeszłego oraz bieżącego rocznika, toteż zmuszeni są udzielić dużych rabatów, żeby przyciągnąć klientów. Dla potencjalnych nabywców, oznacza to niezwykle korzystne oszczędności i dodatkową możliwość zgarnięcia prezentów i promocyjnych akcesoriów.

[Głosów:38    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here