honda

Szukasz dla siebie motocykla turystycznego albo nowoczesnego sportowego ścigacza? Gdy zależy ci na znanej marce, musisz przygotować się na spore wydatki, ponieważ nowe motocykle z górnej półki są niejednokrotnie droższe od dobrych samochodów.

Poszukiwania dobrego motocykla mogą być naprawdę trudne – podobnie jak w przypadku samochodów trzeba pamiętać o tym, że pułapki zastawione są na każdym kroku. Można naciąć się na model powypadkowy, który prezentowany jest jako bezwypadkowy, można też kupić motocykl z zatajonymi wadami lub cofniętym licznikiem, dlatego trzeba mieć oczy dookoła głowy.

Możesz szukać ofert na portalach ogłoszeniowych, w komisach czy też w firmach specjalizujących się w ich sprowadzaniu z innych krajów. Jest jednak jeden mało znany sposób na to, aby kupować motocykle używane bezpiecznie i przy tym bez przepłacania – salony dealerskie. 

Dlaczego warto kupować używane modele u dealera? Jednym z najważniejszych plusów jest wspomniane już bezpieczeństwo transakcji. Salony posiadają przede wszystkim motocykle z polskiej dystrybucji, kupione w ciągu ostatnich kilku lat, bez poważnych wad, często od pierwszego właściciela. Są one poddawane przeglądom i klient zawsze otrzymuje kompletną i rzetelną informacje na temat stanu technicznego motocykla. Co więcej na motocykl kupiony w salonie można otrzymać gwarancję, dlatego też nawet jeżeli coś się wydarzy, masz ochronę, czego nie dają ci żadni handlarze prywatni. Nierzadko można korzystać też z innych bonusów, na przykład rabatu na usługi serwisowe i przeglądy, na zakup odzieży, części i akcesoriów, atrakcyjnego ubezpieczenia. Dodatkowym benefit stanowią także wizyty w wybranych serwisach samochodowych, jak np. serwis Hondy, dla posiadaczy samochodów tej marki. Zazwyczaj na sprzedaż wystawiane są modele, które trafiają do salonu jako wymiana, gdy dotychczasowy właściciel chciał wymienić model na lepszy.

Jeżeli interesują cię motocykle używane w Warszawie, możesz znaleźć je w wielu salonach dealerskich prowadzących sprzedaż modeli używanych, między innymi w salonach Honda i innych marek. Gdy chcesz kupić taniej model Aprilia Caponord 1200 czy Honda VT Honda VT 125, w takim przypadku warto sprawdzić, co ciekawego czeka w salonach dealerskich. Nierzadko można znaleźć prawdziwe perełki!

[Głosów:6    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here