idealny zestaw dla każdego motocyklisty

Jazda na motocyklu jest pasją piękną, lecz równie niebezpieczną. W trakcie jazdy na jednośladzie, nie chroni nas nic oprócz kasku i specjalnego stroju. Zbroje motocyklowe są jednak niewygodne. Jeśli zależy nam na połączeniu komfortu z wygodą, zainwestujmy w bluzy motocyklowe Trilobite.

Uniwersalne połączenie wygody, estetyki i bezpieczeństwa

Czynnikiem, który odróżnia bluzy motocyklowe Trilobite od innych rodzajów odzieży motocyklowej jest fakt, iż wyglądają one jak normalna odzież. Ubrania tego rodzaju gwarantują jednak bezpieczeństwo, gdyż posiadają wszyte ochraniacze, zaś ich wszy są wzmocnione a materiał – wytrzymały. Wyroby tego rodzaju są jednak o wiele bardziej przewiewne i cieńsze, niż typowe kurtki i zbroje motocyklowe. Dzięki temu, możemy zachować komfort termiczny, nawet podczas jazdy w czasie gorących letnich dni. Nad wyborem bluz motocyklowych Trilobite powinien zastanowić się zatem każdy, kto ceni sobie swobodę ruchów i wygodę podczas jazdy na motorze.

Uczyń swoje życie motocyklisty o wiele prostszym

Bluzy motocyklowe Trilobite są znakomitym rozwiązaniem np. dla osób, które dojeżdżają na motocyklu do pracy. Dzięki temu, że wyroby te cechują się zwykłym, codziennym wyglądem i przewiewnością, kierowca jednośladu nie musi przebierać się, by zmienić ciężką zbroję motocyklową na „cywilne” ubranie. To samo tyczy się wypadów ze znajomymi, wyjazdów po zakupy i innych podobnych aktywności. Przypomnijmy, że, decydując się na kupno bluz motocyklowych Trilobite, wcale nie musimy godzić się na mniejsze bezpieczeństwo, ze względu na wzmocnienie naszej garderoby specjalnymi szwami i wszywanymi ochraniaczami.

Pamiętaj – ochrona nie zwalnia Cię z odpowiedzialności

Projekt bluz motocyklowych Trilobite sprawia, że ubranie będzie nas chroniło nawet w razie wystąpienia sytuacji niebezpiecznych. Ochraniacze dołączone na stałe do naszej odzieży sprawiają bowiem, iż nawet w razie ślizgu czy zahaczenia o grunt, nasze ciało nie dotyka bezpośrednio asfaltu. Dzięki temu nasze kończyny są zabezpieczone przed bolesnymi urazami wywoływanymi upadkiem z motocykla. Oczywiście, przy dużych prędkościach nawet i zbroja nie pomoże, lecz ochrona oferowana przez bluzy motocyklowe Trilobite w trakcie jazdy codziennej, powinna być całkowicie wystarczająca dla odpowiedzialnego użytkownika każdego jednośladu.

Dbaj o swoje bezpieczeństwo

Podsumowując, bluzy motocyklowe Trilobite są znakomitą propozycją dla osób ceniących sobie połączenie wygody, swobody ruchów i bezpieczeństwa. Pamiętajmy jednak, że nawet najlepsza odzież nie ochroni nas w trakcie nieodpowiedzialnej jazdy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDźwignie zmiany biegów
Następny artykułSamochodowe systemy nawigacyjne
Jacek
Od lat pasjonuje się motocyklami, a niedawno postanowiłem założyć swojego bloga, gdzie dzielę się swoją wiedzą o motorach. Pierwszy motor: WSK125, aktualnie: BMW R 1200 RT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here