Aluminiowe ramy ONFRAME

Doskonały efekt ekspozycyjny przy użyciu aluminiowej ramy

Jedną z najnowszych form ekspozycji różnych zdjęć, reklam czy innych materiałów są ramy aluminiowe ONFRAME. Specjalna technologia polega na tym, że tkanina znajdująca się w ramie jest najpierw obszywana silikonową gumką, a następnie napinana i mocowana w aluminiowym profilu. Ten rodzaj oprawiania potrzebnych materiałów doskonale sprawdza się w różnorakich wnętrzach – hotelowych, biurowych, w restauracjach, sklepach i salonach sprzedaży.  Może być doskonałym uzupełnieniem ekspozycji na targach, wystawach czy konferencjach.

Wysoka jakość tkaniny oraz ekologiczna technologia zadruku typu HP Latex sprawia, że obrazy w aluminiowych ramach są wyjątkowo eleganckie i estetyczne. Wydruk jest bezwonny i trwały, a to wszystko przy zachowaniu najwyższej jakości barw i kontrastu. Produkt idealnie pasuje do ekskluzywnych mieszkań i apartamentów, gdyż cały urok tkwi w aluminiowej ramie – uniwersalny design pasuje do wielu wnętrz.

Dodatkowy efekt ekspozycyjny jest uzyskiwany dzięki zamontowaniu podświetlenia LED w ramie – dzięki tej dodatkowej funkcji obrazy wyglądają nietuzinkowo, zwłaszcza przy doborze odpowiedniego oświetlenia w pomieszczeniu. Dużą zaletą systemu ONRAME jest możliwość szybkiej wymiany obramowanej treści – w razie konieczności wystroju wnętrza czy zmiany przekazu reklamy, można łatwo zamontować inne materiały.

 

Kilka rodzajów ram, w zależności od potrzeb

Wśród oferowanych ram przez firmę Ondre.pl można wyróżnić kilka modeli:

– ramy ścienne lub podwieszane

– mniejsze ramy biurkowe

– ramy wolnostojące

Wybór jest uzależniony od rodzaju obramowanych treści i miejsca przeznaczenia.

Personalizacja wg uznania klienta

Firma Ondre.pl proponuje także personalizację ram – w zależności od potrzeb klient może dokonać zmian w zakresie:

– wymiaru ramy

– podświetlenia LED

– zadruku jedno lub dwustronnego

– koloru ramy

W razie innych wymagań klienta, firma jest otwarta na propozycje. Zawsze stara się tak zrealizować zamówienie aby klient był zadowolony w maksymalnym stopniu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWybór odpowiednich śrub
Następny artykułWynajem samochodów dla firm. Czy to się opłaca?
Jacek
Od lat pasjonuje się motocyklami, a niedawno postanowiłem założyć swojego bloga, gdzie dzielę się swoją wiedzą o motorach. Pierwszy motor: WSK125, aktualnie: BMW R 1200 RT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here