Wybierz najlepszego kuriera

0
1703

Małe lub średnie przedsiębiorstwa prowadzące sprzedaż lub dystrybucję za pośrednictwem internetu, niejako zmuszone są do korzystania z usług kurierskich zarówno na terenie kraju, jak i wysyłając paczki za granicę. Każdorazowe poszukiwanie najlepszej oferty dla danej paczki może stać się irytujące. Jest jednak alternatywa.

Prosty i genialny pomysł

Oferta firm świadczących usługi kurierskie jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Firmy kurierskie oferują swoim klientom różne ceny, a także zakres usług oraz jakość ich wykonywania. Jeśli prowadząc małe lub średnie przedsiębiorstwo na co dzień korzystamy z ich usług, każdorazowo zmuszeni jesteśmy do poszukiwania najlepszego i najbardziej opłacalnego rozwiązania, zwłaszcza w przypadku dużych gabarytowo przesyłek. Platforma wysyłkowa eEpaka.pl to idealna alternatywa dla takich sytuacji. Ten prosty w swojej konstrukcji projekt z rosnącym powodzeniem funkcjonuje już na polskim rynku od prawie dziesięciu lat, umożliwiając rzeszy swoich klientów szybki wybór najlepszej oferty kurierskiej w wykonaniu firm – liderów tej branży, jak chociażby DHL, UPS, FedEx czy wciąż aktywna na rynku Poczta Polska i jej markowy produkt – kurier Pocztex24.

Platforma wielu możliwości

Epaka.pl to proste, a zarazem niezwykle funkcjonalne i wygodne dla swoich użytkowników rozwiązanie zapewniające klientom dostęp do pełnej bazy usług kurierskich na świecie i w kraju. Firma oferuje przejrzysty i wygodny system rozliczeń, w którym klient płaci tylko za zrealizowane dostawy. Ponadto klienci mogą liczyć również na darmowe materiały niezbędne do zapakowania przesyłek. W tej kwestii eEpaka.pl prowadzi również sklep internetowy, gdzie pozostali klienci mogą zaopatrzyć się w niezbędne materiały, takie jak: różnej wielkości kartony, taśmy klejące, przekładki, a także folie stretch. Ponadto eEpaka.pl oferuje dostawy przesyłek zagranicznych do wszystkich, najbardziej nawet odległych zakątków świata, oferując w tym względzie transport lotniczy. Wszystko to, jak już wspomniano, z czołowymi firmami reprezentującymi branżę usług kurierskich. 

Epaka.pl to doskonałe rozwiązanie dla średnich i małych przedsiębiorstw, których charakter prowadzonej działalności gospodarczej uzależniony jest od usług kurierskich. Możliwość szybkiego wyboru odpowiedniego kuriera oraz gwarancja wysokiej jakości usług w połączeniu z niską ceną to bezkonkurencyjne atuty. Jeśli zatem poszukujesz optymalnego rozwiązania dla swojego biznesu, eEpaka.pl to dobry wybór w przystępnej cenie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here