Kompletując akcesoria motocyklista może z łatwością przeoczyć rękawice – w końcu to jeden z mniejszych elementów wyposażenia. Jednak, mimo ich pozornej nieistotności akcesoria takie jak rękawice Rukka są również jednym z najważniejszych szczegółów stroju fana jazdy jednośladem. Rękawice w końcu nie tylko chronią dłonie, ale też zapewniają większą kontrolę nad pojazdem, nie wspominając o ich interesującym designie!

Kiedy więc ktoś szykuje się do ich zakupu – warto pójść na całość i kupić rękawice naprawdę dobrej jakości, a takimi z pewnością są wspomniane wyżej rękawice marki Rukka. Mimo, iż są jednymi z droższych par rękawic dostępnych na rynku – są w zasłużony sposób warte swojej ceny. Ich jakość i dbałość o szczegóły uzasadniają tę cenę w 100%.

Dlaczego rękawice Rukka są lepsze od innych?

Wykonane z mieszanki włókien tekstylnych, z wyściółką Gore-Tex, aby zapewnić dłoniom przewiewność i suchość. To sprawia, że rękawice Rukka są w stanie odpowiedzieć na wymogi nawet najbardziej wybrednych motocyklistów. Do tego są cienkie i wygodne, pomimo zintegrowanej ochrony palców, właściwie nie czuć, że ma się je na dłoni.

Zatem zapewniają taką ochronę o jakiej właściciele innego rodzaju rękawiczek właściwie mogą tylko pomarzyć. Dzięki temu sterowanie kierownicą motocykla jest znacznie łatwiejsze niż w przypadku ciężkich rękawic zimowych, a koniuszki palców są tak subtelnie, pieczołowicie i odpowiednio opracowane, że korzystanie z rękawic o kroju tego rodzaju jest w istocie więcej niż przyjemnością.

Jednak uwaga – zdaniem niektórych motocyklistów ich kompaktowość odbywa się kosztem ciepła, dlatego przy naprawdę niskich temperaturach lepiej jest postawić już na te typowo zimowe. W każdych innych warunkach pogodowych zdecydowanie lepiej korzystać z tej elastyczności rękawic Rukka. Bowiem nie straszne im ani ulewne deszcze, ani wysokie temperatury. W każdym tym przypadku spisują się na medal zapewniając jeźdźcom odpowiednią jakość i ochronę podczas dowolnej podejmowanej trasy..

Zakup rękawic Rukka

Biorąc pod uwagę to, że jeśli chodzi o wyposażenie dla motocyklisty przede wszystkim liczą się szczegóły, a plejada korzyści rękawic Rukka okazuje się w większości względów najskuteczniejsza – można stwierdzić, iż w istocie zakup tych akcesoriów to doba decyzja. Jednak przy zamawianiu koniecznie zwróć uwagę na to, by idealnie pasowały do Twojej dłoni. Potem już pozostaje czekanie z niecierpliwością aż pojawi się kolejna okazja do ich bezpośredniego przetestowania.

Rękawice Rukka do kupienia na https://rukka-sklep.pl/pol_m_Rekawice-84845.html

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here