IKOL MOTO

Każdemu motocykliście, któremu zależy na monitorowaniu tras przejazdów oraz możliwości sprawdzenia położenia swojego jednośladu, z pewnością spodoba się udogodnienie, jakim jest lokalizator GPS. Dzięki temu niewielkiemu modułowi można zyskać stały nadzór nad motocyklem.

Jeżeli chcesz wyposażyć swój jednoślad w tego rodzaju nadajnik, warto byś dowiedział się więcej o lokalizatorze GPS do motocykla, który jest naprawdę wart polecenia. Ten podłączany do akumulatora, wielofunkcyjny moduł nie tylko pozwoli Ci na precyzyjne namierzanie pojazdu w czasie rzeczywistym, ale też umożliwi zapisywanie przebytych tras czy sprawdzenie stanu licznika.

Wyjątkowa wytrzymałość

Jak przystało na moduł stworzony z myślą o jednośladach, lokalizator IKOL MOTO charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością – jest wodoodporny i działa nawet w ekstremalnych temperaturach, mieszczących się w przedziale od -30 do aż +80 ℃.

Nie musisz bać się o stan akumulatora, ponieważ ten lokalizator GPS pobiera naprawdę niewielkie ilości energii. Jeśli jednak  z jakiegoś powodu akumulator w Twoim motocyklu odmówi posłuszeństwa – wbudowana w IKOL MOTO zapasowa bateria zagwarantuje działanie modułu aż do 7 dni.

Alerty i raporty – bezpieczeństwo oraz kontrola

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego motocykla? IKOL MOTO wysyła alerty, które pozwolą Ci natychmiastowo zareagować na każdą niepokojącą sytuację. Powiadomienie może przyjść do Ciebie za pomocą wiadomości SMS lub e-mail, bądź poprzez mobilną aplikację IKOL Tracker, służącą do monitorowania pozycji lokalizatorów.

To nie wszystko. Moduł ten umożliwia tworzenie raportów dotyczących wykorzystania pojazdu – zawierają one takie dane, jak początek i koniec podróży z danego dnia, prędkość jazdy, ilość pokonanych kilometrów, miejsca postoju oraz wiele innych przydatnych informacji.

Skoro już mowa o śledzeniu tras – warto również wspomnieć o opcji konfiguracji obszarów geograficznych. Nieważne dokąd pojedziesz – IKOL MOTO zawsze będzie Ci towarzyszył.

Możliwość udostępnienia pozycji na mapie

Umawiasz się ze znajomymi i chcesz, by znali Twoją lokalizację? Nic prostszego. IKOL MOTO pozwala na udostępnienie innym osobom mapy, pokazującej zarówno Twoją obecną pozycję, jak i przebytą przez Ciebie trasę, dzięki czemu z pewnością Cię odnajdą (i nie zagubią się po drodze).

Funkcja ta przyda się w wielu okolicznościach. Jeżeli przydarzy Ci się jakaś niespodziewana sytuacja i będziesz potrzebować pomocy – bliscy z łatwością Cię namierzą, korzystając z wcześniej już wspomnianej aplikacji IKOL Tracker.

IKOL MOTO – spokój Twoich bliskich

Skoro już mowa o Twoich bliskich, warto wspomnieć, że opcja śledzenia położenia lokalizatora IKOL MOTO poprzez aplikację IKOL Tracker zagwarantuje im spokój. Od teraz w każdej chwili będą mogli sprawdzić, gdzie obecnie się znajdujesz. Z pewnością będą zadowoleni z tej możliwości – zwłaszcza, jeśli sami nie są miłośnikami jednośladów i kojarzą im się one z niebezpieczeństwem, jakie niesie ze sobą m.in. zbytnia brawura na drodze.

Podsumowując: IKOL MOTO to dobry wybór dla każdego motocyklisty, zapewniający bezpieczeństwo nie tylko pojazdowi, ale również jego użytkownikowi.

[Głosów:2    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułStrój na motocykl – jaki wybrać?
Następny artykułWymiana i wyważanie opon motocyklowych
Jacek
Od lat pasjonuje się motocyklami, a niedawno postanowiłem założyć swojego bloga, gdzie dzielę się swoją wiedzą o motorach. Pierwszy motor: WSK125, aktualnie: BMW R 1200 RT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here