Ile kosztuje nowy Macan?
Ile kosztuje nowy Macan?

Cena nowego Porsche Macana zależy od wybranej wersji i opcji wyposażenia. Podstawowa cena wynosi około 240 000 złotych, ale może wzrosnąć do ponad 500 000 złotych w zależności od wybranych dodatków.

Ceny nowego Macana w zależności od modelu

Ile kosztuje nowy Macan?

Porsche to marka, która kojarzy się z luksusem i prestiżem. Ich modele są nie tylko piękne, ale również bardzo drogie. Jednym z najpopularniejszych modeli w ofercie Porsche jest Macan. To kompaktowy SUV, który zyskał sobie wielu fanów na całym świecie. Jednak ile trzeba zapłacić za nowego Macana? Ceny różnią się w zależności od modelu, więc przyjrzyjmy się im bliżej.

Najtańszym modelem w ofercie jest Macan. Cena tego modelu zaczyna się od 233 000 złotych. Za tę cenę otrzymujemy silnik benzynowy o pojemności 2,0 litra i mocy 245 KM. Standardowo wyposażony jest w skrzynię biegów automatyczną oraz napęd na cztery koła. W środku znajdziemy m.in. klimatyzację, system multimedialny z ekranem dotykowym oraz skórzaną tapicerkę.

Kolejnym modelem w ofercie jest Macan S. Cena tego modelu zaczyna się od 315 000 złotych. Za tę cenę otrzymujemy silnik benzynowy o pojemności 3,0 litra i mocy 354 KM. Standardowo wyposażony jest w skrzynię biegów automatyczną oraz napęd na cztery koła. W środku znajdziemy m.in. klimatyzację, system multimedialny z ekranem dotykowym oraz skórzaną tapicerkę.

Jeśli szukasz czegoś bardziej sportowego, to warto zainteresować się modelem Macan GTS. Cena tego modelu zaczyna się od 415 000 złotych. Za tę cenę otrzymujemy silnik benzynowy o pojemności 2,9 litra i mocy 380 KM. Standardowo wyposażony jest w skrzynię biegów automatyczną oraz napęd na cztery koła. W środku znajdziemy m.in. klimatyzację, system multimedialny z ekranem dotykowym oraz skórzaną tapicerkę.

Jeśli jednak szukasz czegoś jeszcze bardziej sportowego, to warto zainteresować się modelem Macan Turbo. Cena tego modelu zaczyna się od 535 000 złotych. Za tę cenę otrzymujemy silnik benzynowy o pojemności 2,9 litra i mocy 440 KM. Standardowo wyposażony jest w skrzynię biegów automatyczną oraz napęd na cztery koła. W środku znajdziemy m.in. klimatyzację, system multimedialny z ekranem dotykowym oraz skórzaną tapicerkę.

Ostatnim modelem w ofercie jest Macan Turbo S. Cena tego modelu zaczyna się od 670 000 złotych. Za tę cenę otrzymujemy silnik benzynowy o pojemności 2,9 litra i mocy 550 KM. Standardowo wyposażony jest w skrzynię biegów automatyczną oraz napęd na cztery koła. W środku znajdziemy m.in. klimatyzację, system multimedialny z ekranem dotykowym oraz skórzaną tapicerkę.

Jak widać, ceny nowego Macana są bardzo zróżnicowane. Najtańszy model zaczyna się od 233 000 złotych, a najdroższy kosztuje aż 670 000 złotych. Warto jednak pamiętać, że Porsche to marka, która kojarzy się z luksusem i prestiżem, więc ceny ich modeli są zawsze wysokie. Jednak jeśli stać nas na taki wydatek, to warto zainwestować w nowego Macana. To nie tylko piękny samochód, ale również bardzo wydajny i komfortowy.

Pytania i odpowiedzi

Pytanie: Ile kosztuje nowy Macan?

Odpowiedź: Cena nowego Macana zależy od wybranej wersji i opcji wyposażenia, ale podstawowa cena wynosi około 300 000 złotych.

Konkluzja

Cena nowego Porsche Macan zależy od wybranej wersji i opcji wyposażenia. Podstawowa cena wynosi około 240 000 złotych.

Zapraszamy do skorzystania z kalkulatora cenowego na stronie internetowej Porsche, gdzie można uzyskać informacje na temat ceny nowego modelu Macan. Aby zaplanować swój urlop, polecamy odwiedzenie strony https://zaplanujurlop.pl/.

Link tagu HTML: https://zaplanujurlop.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here