Strój na motor

Każdy motocyklista musi zadbać o odpowiednie obuwie i odzież, która da mu komfort podczas jazdy. Nie możemy pomijać rękawic motocyklowych, które powinny cechować się wysoką jakością wykonania i wytrzymałością. Taki element garderoby będzie nam służył przez długi czas, podczas każdej przejażdżki na szybkim jednośladzie. Jakie rękawice motocyklowe wybrać? O czym pamiętać podczas wyboru? Czym cechują się znane marki? gdzie dokonamy zakupu?

Rękawice motocyklowe męskie Shima

Rękawice na motocykl Shima bardzo dobrze sprawdzą się podczas bicia rekordu na torze. Postawić możemy na wyjątkowy model z absorberami, sliderami palców i dłoni, jak i protektorami. Wszystko to wpływa na doskonały komfort użytkownika. Główny protektor został wzmocniony przez producenta za pomocą włókna węglowego. Współpracuje on z panelem, który znajduje się niżej. Panel z kolei stawia na specjalny absorber, który znajduje się także w mankiecie rękawicy. Twarde slidery z solidnego materiału często znajdują się na dłoni, jak i małym oraz serdecznym palcu. Mają one zapobiegać ewentualnym kontuzjom, złamaniom małego palca i wybiciu palca. Z boku rękawicy może dodatkowo znajdować się warstwa skóry, tak aby zapobiegać przetarciom.

Całoroczne rękawice na motocykl

Rękawice motocyklowe męskie Shima są odpowiednie bez względu na porę roku. Został stworzone tak, aby radziły sobie w ciepłe i zimne dni. Latem perforowane panele wentylacyjne zadbają o cyrkulację powietrza i odpowiednią temperaturę. Zimą z kolei posłużą nam przedłużane mankiety, które naciągniemy na kurtkę i zadbamy o własny komfort. Nie zapominajmy o wstawkach elastycznych na palcach i elastycznym kciuki. To pozwala na komfortowe ruchy na kierownicy i manetkach. Skórzane modele mają działanie antypoślizgowe i świetnie stabilizują chwyt dłoni. Nie bez znaczenia dla motocyklisty jest regulowany nadgarstek. Dzięki niemu dopasujemy rękawice do kształtu naszej dłoni i zachowamy przyjemność podczas jazdy. Przydatna jest także możliwość obsługi ekranu dotykowego w rękawicach Shima. Nie musimy od tej pory martwić się zdejmowaniem rękawic, podczas chęci skorzystania z telefonu.

Rękawice motocyklowe męskie Shima cieszą się bardzo dużym uznaniem na rynku. Marka cały czas poszerza ofertę, dając nam to, czego oczekujemy. Ogromnym atutem jest połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny. Gdzie dokonamy zakupu? Męskie rękawice na motocykl z łatwością zakupimy w internetowym sklepie – https://shima-sklep.pl/pol_m_Mezczyzna_Rekawice-470674.html . To spore udogodnienie dla każdego, kto chce zaoszczędzić czas i pieniądze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here