Serpentynit do silnika

Zmieniające się wciąż wymagania w zakresie ochrony silnika i innych układów w samochodzie sprawia, że jako producent płynów eksploatacyjnych nie możemy stać w miejscu. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego stale pracujemy nad rozwojem naszych produktów. Efektem tego są autorskie oleje ceramiczne i seria dodatków EP500 z serpentynitem Mihel. Jeżeli szukasz ochrony dla swojego pojazdu, nie znajdziesz nic lepszego – zapraszamy.

Oleje silnikowe ceramiczne marki Mihel

Szeroka oferta sklepu internetowego Mihel składa się z autorskich olejów ceramicznych najnowszej generacji. Zastosowano w nich najnowsze dostępne technologie, dzięki czemu powstały zaawansowane mieszanki pozwalające na skuteczną ochronę silnika w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Taki efekt udało się uzyskać naszym specjalistom za sprawą wykorzystania niezwykłych właściwość nanocząsteczek ceramiki, które tworzą na powierzchniach narażonych na podwyższone tarcie efektywną powłokę ochronną o niezwykle niskich współczynnikach tarcia i odporności na skrajnie wysokie temperatury.

Posiadamy oleje silnikowe przeznaczone zarówno do silników benzynowych, jak i wysokoprężnych. 

Użyta w naszych preparatach technologia wpływa na obniżenie kosztów eksploatacji oraz zwiększa bezpieczeństwo i komfort jazdy poprzez spełnienie wszystkich  wymogów i restrykcji producentów silników dotyczących norm czystości. Przekłada się to także na zwiększoną wytrzymałość poszczególnych podzespołów jednostki napędowej. 

Serpentynit EP500 – najnowsza technologia ochrony przed tarciem

Do naszej oferty dodaliśmy jeszcze innowacyjne dodatki z serpentynitem EP500, które spokojnie nazwać możemy rewolucją na rynku motoryzacyjnym. Te preparaty o najwyższej skuteczności działania także powstały przy zastosowaniu specjalnych mieszanin nanocząsteczek o wysokiej zdolności powierzchniowo-czynnej. Dzięki temu posiadają fantastyczne właściwości zapobiegające tarciu. Działają dokładnie tam, gdzie dochodzi do największych obciążeń, chroniąc i rewitalizując elementy w silniku, skrzyni biegów i układzie wspomagania. Do każdego układu posiadamy specjalnie przystosowaną mieszankę o precyzyjnie dobranych cechach – zastosowaniu nanotechnologii daje nam pełną kontrolę nad właściwościami naszych preparatów, już na poziomie cząsteczkowym. 

Stosowanie erpentynitów EP500 daje odczuwalne skutki w postaci poprawy komfortu i ekonomii jazdy – efekty zauważysz już po kilkudziesięciu kilometrach. Wpłyną pozytywnie na wyciszenie pracy silnika, poprawę ciśnienia sprężania na cylindrach oraz zmniejsza zużycia oleju i paliwa. Wszystko to przekłada się na większy komfort i ekonomię jazdy. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty na stronie internetowej https://mihel.pl/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNiezastąpiony siłownik szyby Zetor
Następny artykułOdpowiedni strój do jazdy na motocyklu
Jacek
Od lat pasjonuje się motocyklami, a niedawno postanowiłem założyć swojego bloga, gdzie dzielę się swoją wiedzą o motorach. Pierwszy motor: WSK125, aktualnie: BMW R 1200 RT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here